KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15507497
nr 1550 7497
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Oljemålning, Rökande kvinna. Signerad. Olja på pannå, 26x20 cm, yttermått inklusive ram: 34x28 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 3 juli 2023
kl 18:05:58
600 kr
800 kr
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm